Fitness

Blog

New

New

Fitness

Fitness

Lifestyle

Lifestyle

Voeding

Voeding

workouts

workouts

Geestelijk welzijn

Geestelijk welzijn

Verhalen van leden

Verhalen van leden

Podcast

Podcast

Vacature Personal Trainer

Zijn wij op zoek naar jou?

Fitness
2020-02-18 | By: Snap Fitness Den Bosch
 Vacature Personal Trainer

Voor onze bloeiende club Snap Fitness Den Bosch is ruimte voor meer personal training.

Daarom zoeken wij een ZZP'er die bij ons PT wil verzorgen.

WIJ ZOEKEN EEN PERSONAL TRAINER

Snap Fitness is een moderne en sfeervolle club, waar leden 24/7 toegang hebben. In onze clubs bieden we een compleet fitnessaanbod aan: van cardio tot kracht tot virtuele lessen. Persoonlijke aandacht voor de leden is in ons centrum van groot belang. Onze leden moeten zich 24/7 veilig en welkom voelen.

WIJ ZOEKEN

Een Personal Trainer die op zelfstandige en effectieve wijze zijn klanten begeleidt om hun doelstellingen en wensen op het gebied van fitness en gezondheid te realiseren.
Daarnaast weet je de deelnemers te motiveren om actief met hun gezondheid aan de slag te gaan.
Je bent aanwezig en zichtbaar in de club, waardoor klanten tegen betaling gebruik kunnen maken van jouw diensten. Je levert trainingsresultaten, je zorgt ervoor dat je klanten door middel van jouw begeleiding de gewenste en geplande trainingsdoelen behalen en je committeert jezelf aan de onderling afgesproken doelen en het trainingsprogramma. Je zorgt ervoor dat je continu nieuwe klanten werft voor jouw eigen Personal Training sessies en streeft ernaar om leden voor lange tijd aan je te verbinden.

VOOR DEZE FUNCTIE GELDEN DE VOLGENDE EISEN:

Je bent een gecertificeerd Personal Trainer en hebt minimaal 1 jaar ervaring als Personal Trainer;
Je bent een initiatiefnemer en werkt proactief aan de kwaliteit en het serviceniveau binnen de club;
Je hebt overtuigingskracht, weet mensen te motiveren en bent commercieel ingesteld;
Je beschikt over adviserende en coachende vaardigheden;

WIJ BIEDEN

Wij bieden een samenwerkingsverband met leuke collega's en gezellige werksfeer. Wij bieden je de ruimte om je eigen onderneming op / uit te bouwen. 24/7 sportschool die altijd toegankelijk is, zelf in te delen agenda.

Wil je graag meer informatie neem dan contact op met Samir

 vacature Personal Trainer

More on this topic

Don't want to miss anything?

Get the latest recipes, workouts, success stories, tips and more right in your inbox.

Search the blog

Loading