Blog

New

New

Fitness

Fitness

Lifestyle

Lifestyle

Voeding

Voeding

workouts

workouts

Geestelijk welzijn

Geestelijk welzijn

Verhalen van leden

Verhalen van leden

Podcast

Podcast

Snap Fitness Den Bosch zoekt partnerschap met fysiotherapiepraktijk

2017-08-25 | By: Snap Fitness
 Snap Fitness Den Bosch zoekt partnerschap met fysiotherapiepraktijk

Snap Fitness is een succesvolle fitnessformule met 2000 vestigingen open of in ontwikkeling in 19 landen. Voor onze vestiging in Den Bosch zijn wij op zoek naar een fysiotherapeut / fysiotherapiepraktijk voor een langdurige samenwerking.

Snap Fitness helpt haar leden bij het bereiken van hun gezondheidsdoelstellingen. Dit doen we vanuit ons eigen aanbod van services en diensten, maar ook in combinatie met onze partners. Zo werken we in Den Bosch intensief samen met Provinity Health & Lifestyle Solutions en Personal Trainers. Met een praktijk voor fysiotherapie zouden we onze leden nog beter kunnen ondersteunen.

Onze vestiging in Den Bosch is gevestigd aan De Eendenkooi (naast saunacomplex Devarana) en heeft naast de diverse sportruimten ook enkele behandelruimten. Behalve de 24/7 toegang tot onze moderne clubs, zijn een goede begeleiding en persoonlijke aandacht de pijlers van ons succes.

Om onze leden nog meer kwaliteit te kunnen bieden, zoeken wij een partnerschap met een zelfstandig fysiotherapeut of een fysiotherapiepraktijk. Ben jij die ambitieuze, gedreven en enthousiaste fysiotherapeut die de meerwaarde van een samenwerking met een goed fitnesscentrum herkent, stuur dan een mail naar info@snapfitness.nl

More on this topic

Don't want to miss anything?

Get the latest recipes, workouts, success stories, tips and more right in your inbox.

Search the blog

Loading